logo tf.jpg

 

GALA MAJOR

 

PREMIS OBRA CURTA “B”

 

A LA MILLOR REPRESENTACIO

 

PRIMER PREMI

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

SEGON PREMI

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

TERCER PREMI

SEVILLA – DENIA

QUART PREMI

PLAÇA DE LA MERCÈ

QUINT PREMI

CADIÇ - DENIA

 

MILLOR ACTOR

 

FERRAN BARBER I RODRIGO

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

 

MILLOR ACTRIU

 

BEATRIU HERNANI I RAMBLA

SEVILLA - DENIA

 

                          MILLOR ACTOR REPARTIMENT

 

FELIX BLANCO I MONTAGUD

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

 

MILLOR ACTRIU REPARTIMENT

 

ISABEL HERNANDO I CEBRIAN

SEVILLA - DENIA

 

MILLOR ACTRIU JOVE

 

CLAUDIA AUSINA I SOLER

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

 

MILLOR ACTOR JOVE

 

PAU LAZARO I HERNANDO

GRAL. BARROSO LITOGRAF PASQUAL ABAD

 

MILLOR DIRECCIO

 

ENRIC GONZALEZ I DE MIGUEL

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

 

 

MILLOR MONTAGE

 

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

 

 

MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA

 

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

 

 

 

 

 

PREMIS OBRA CURTA “A”

 

A LA MILLOR REPRESENTACIO

 

PRIMER PREMI

REGNE DE VALENCIA – DUC DE CALABRIA

SEGON PREMI

SANTA MARIA MICAELA – MARTI L’HUMÀ

TERCER PREMI

ARQUEBISBE OLAECHEA – SANT MARCELI

QUART PREMI

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

QUINT PREMI

PINTOR S. ABRIL – PERIS I VALERO

 

MILLOR ACTOR

 

MANUEL ANDRES I ZARAPICO

REGNE DE VALENCIA – DUC DE CALABRIA

 

MILLOR ACTRIU

 

MARIA ANGELES TORRAS I GIMENO

ARQUEBISBE OLAECHEA – SANT MARCELI

 

                          MILLOR ACTOR REPARTIMENT

 

MANUEL MANZANO

PINTOR S. ABRIL – PERIS I VALERO

 

MILLOR ACTRIU REPARTIMENT

 

YAIZA JULIO I PUCHOL

STA. MARIA MICAELA – MARTI L’HUMÀ

 

MILLOR ACTRIU JOVE

 

SARA HERNANDEZ I SANZ

SEVILLA - DENIA

 

MILLOR ACTOR JOVE

DESSERT

 

 

MILLOR DIRECCIO

 

RAUL MARCO I PUCHOL

STA. MARIA MICAELA – MARTI L’HUMÀ

 

 

MILLOR MONTAGE 

REGNE DE VALENCIA – DUC DE CALABRIA

 

MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA

SANTA MARIA MICAELA – MARTI L’HUMÀ

 

PREMIS OBRA LLARGA

 

A LA MILLOR REPRESENTACIO

 

PRIMER PREMI

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

SEGON PREMI

GIORGETA – ROIG DE CORELLA

TERCER PREMI

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

QUART PREMI

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

QUINT PREMI

PINTOR S. ABRIL- PERIS I VALERO

 

MILLOR ACTOR

 

VICENT PEREZ I CABANES

QUART - PALOMAR

 

MILLOR ACTRIU

 

YOLANDA ROS

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

 

                          MILLOR ACTOR REPARTIMENT

 

JOAN CESPEDES

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

 

MILLOR ACTRIU REPARTIMENT

 

ELENA CAMPOS

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

 

MILLOR ACTRIU JOVE

 

SARA SANTES I GENOVES

L’ELIANA - CID

 

MILLOR ACTOR JOVE

 

ENRIC NAVARRO I ATIENZA

ARQUEBISBE OLAECHEA – SANT MARCELI

 

MILLOR DIRECCIO

 

RAFEL COLLADO I GIMENO

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

 

 

MILLOR MONTAGE

 

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

 

 

MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA

 

DR. GIL I MORTE – VILA BARBERÀ

 

PREMI DE LA TAULA VALENCIANA D’AUTORS TEATRALS

JOSEP SOTO I MICO – SINDIC MOCHOLI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© TeatreFaller.com    Joan Antoni Jurado i García

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© TeatreFaller.com    Joan Antoni Jurado i García