Exercici 2006-2007
VICEPRESIDENT
DE L’AREA |
JORDI GÜARRO I MONLLOR |
DELEGAT DE
CULTURA |
JOAN
MANUEL LAMAS |
SECRETARIA
DE CULTURA |
ANA ISABEL NEVOT I RUBIO |
VOCAL |
MANUEL
APARISI I BARRACHINA |
VOCAL |
CARLES
ASTILLERO I MARTINEZ |
VOCAL |
JOAN VICENT ENRIQUE I MONTE |
VOCAL |
NICANOR GONZALEZ I GOMEZ |
VOCAL |
SILVIA
HERRERO I MORALES |
VOCAL
|
ENRIC
MARTINEZ I CHICOTE |
VOCAL |
JOSEP
FRANCESC MEDRANO I SANCHO |
VOCAL |
JOAN OLMOS I RIERA |
VOCAL |
ANGEL
|
VOCAL |
JOSEP
BARRAGAN I SIRVENT |
VOCAL |
JOSEP LLUIS GALVE I
CASTILLO |
VOCAL |
FRANCESC LOZANO I HUGUET |
VOCAL |
AMPAR LUZZY I GOR |
VOCAL |
ANTONI PLATERO I GOMEZ |
MODALITAT OBRA CURTA SELECTIVA
FALLA |
OBRA |
AUTOR |
DIRIGIDA PER |
SANT VICENT DE
PAUL – DIPUTADA CLARA CAMPOAMOR |
9’15 MARTINEZ
RUIZ |
GRACIA MORALES |
MARIA JOSEP LOPEZ
FAUZ |
PALLETER – ERUDIT
ORELLANA |
PENSA EN MI |
PERE LLONA I SANZ |
PERE LLONA I SANZ |
JOSEP SOTO MICO –
SINDIC MOCHOLI |
TRES DONES I UN
CACO |
JOSEP LLOPIS I
DOMINGO |
JOSEP VICENT RIDAURA I GIMENO |
SEVILLA - DENIA |
LES CRIADES |
JOAN GENET |
CARLES GALIANA I LLORENS |
PIANISTE M. CARRASCO - ESLIDA |
LES REBAIXES |
FRANCESC MANUEL
ARENAS I DEL AMO |
FRANCESC MANUEL
ARENAS I DEL AMO |
SAPADORS – VICENT
LLEO |
ANIMA INFIDEL |
JOSEP NAVARRO I
SALVADOR |
FRANCESC JOSEP
COQUE I SOLER |
CRISTOFOL SORNI –
MESTRE FERRAN MARTIN |
CINQ CHIQUES I UN
CRIAT, YA TEBNIM L’EMBROLL ARMAT |
ANA AMPAR MILLAS
I MASCAROS |
FRANCESC XAVIER OLIVER I COMES |
JUST VILAR – MERCAT DEL CABANYAL |
|
JULI NAVARRO I
GIMENO |
ANGEL VALLS I
CARSI |
PRIMAT REIG -
VINAROÇ |
PERQUE ME DONA LA
GANA |
JOAN SANCHEZ I
GIL |
MARIA LLUISA
BLETRAN I TOLOSA |
MARIÀ BENLLIURE –
SEQUIA DE TORMOS |
JOAN EL CENDROS |
CARLES ALBEROLA I
ROBERT GARCIA |
ESPERANÇA TORRES
I VELEZ |
BARRI SANT ISIDRE |
TRAJES A MIDA |
GERMA GONZALEZ I
ABELLÀ |
GERMA GONZALEZ I
ABELLÀ |
LLINTERNA – NA
ROBELLA |
|
EDUART ESCALANTE |
VICENT RUBIO I
MONFORT |
BISBE JAUME PEREZ
– LLUIS OLIAG RETIRADA |
ADEU PAPÀ RETIRADA |
ENRIC FERRIOLS I
MORALES RETIRADA |
VICENT CHORNET
PLANELLS RETIRADA |
ILLES CANARIES - TRAFALGAR |
TORNARÉM A
CASABLANCA |
JOSEP BEA I
MATAIX |
MARIA ISABEL
GARCIA I FEMENIA |
AVGDA. BURJASSOT
– PARE CARBONELL |
¡¡TONTA TU!! |
ANTONI RUIZ I
NEGRE |
ESTHER GINER I
ALMONACID |
L’ALCOTA - SAGUNT |
CASA |
JOAN ORTEGA I
REDONDO |
ISABEL FITA I
CARRETERO |
OLIVERETA – CERDÀ
I RICO |
DEU |
WOODY ALLEN |
ELVIRA GALVEZ I
TERRADEZ |
VALENCIA – TEODOR
LLORENTE |
UNA AJUDA |
JOSEP PERIS I
CELDA |
BENI SILGADO I
ALCAIDE |
PELAI – MTEMATIC
MARÇAL |
|
JOAN ANFOS GIL I ALBORS |
INES SOLER I GIL |
LEPANTO – EN JOAN D’AUSTRIA |
BLUES EN BLAU |
CARLES BORI I ESCURIET |
MARIA DOLORS ALCAIDE I |
RUBEN DARIO – FRA
LLUIS COLOMER |
EL MEU HOME ES UN
DIMONI |
XAVIER ESCRIVÀ |
MARIA DOLORS
GARCIA I PEREZ |
MENDIZABAL |
I VOSTE ¿QUE
HAGUERA FET? |
REFEL BENEYTO I
MELIA |
VICENT SANCHIS I
RUIZ |
LLEONS – POETA
MAS I ROS |
LA FORNARINA |
JOAN ANFOS GIL I ALBORS |
JOAN VIQUE I ORTIZ |
TRINITAT - ALBORAYA |
EL FANTASMA DE L’AGÜELO |
JOSEP LLOPIS I DOMINGO |
JOAN R. BELTRAN I |
EN PLOM – GUILLEM
DE CASTRO |
LISISTRATA NOVA
FORMULA |
ARISTOFANES |
LA COMISSIO |
MODALITAT OBRA CURTA
FALLA |
OBRA |
Autor |
Dirigida per |
MERCAT DE RUSSAFA |
SORT SUPREMA |
DADIT DESOLA , I ARTUR RUIZ |
FRANCESC VERA I PUIG |
NADOR - MIRACULOSA |
PERE I EL CAPITÀ |
MARIO BENEDETTI |
ANTONI ANDRES
CARBONELL, I JOAN M. GARCIA I CASTELLANO |
DOMENEC OROZCO I
BAILEN |
UN HOME, UNA DONA
I UN SOFA |
AMPAR VALLS |
CARLES GALIANA I LLORENS |
MINISTRE LLUIS
MAYANS – ARGENTER SUAREZ |
SOSPITES D’AMOR |
JOAN ORTEGA I
REDONDO |
JOSEP LLUIS
MARTINEZ I ANDRES |
CADIÇ – LLITERAT
AZORIN |
UT SUPRA
TEATRECOMI |
JOAN JESUS TUDELA
I CLOQUELL |
JOAN JESUS TUDELA
I CLOQUELL |
MARCAT DE CASTELLA RETIRADA |
L’ANIVERSARI DE
MARTA RETIRADA |
FRANCESC SANGUINO RETIRADA |
JOSEP MANUEL
ESCRICHE I ALCAÑIZ RETIRADA |
ACTOR MORA –
AVGDA. DE LA CONSTITUCIO |
LLENTILLES |
RAFEL HERNANDEZ |
FRANCESC SARRO I
OLTRA |
SANT JOSEP DE |
REQUIEM |
CHEMA CARDEÑA |
ANDREU GARCIA I
GARCIA |
FRANCESC CLIMENT
- URUGUAI |
L’ALBORCER FLORIX
EN HIVERN |
ANTONI RUIZ I
NEGRE |
JOAN CARLES
GARCIA I ALEIXANDRE |
L’ELIANA - CIT |
GENTS DIFERENTS |
S. BATALLER – J.A. MARIN, I J.A. |
RAFEL M. COLLADO |
DR. SERRANO –
CARLES CERVERA |
EL MEU MARIT ES
¿O ES FA? |
OSCAR E.
TABERNISSE |
LOURDES GOMEZ I
MARCO |
PERIS I VALERO -
CUBA |
¿SEMPRE NOS
QUEDARÀ PARIS RICK? |
JOSEP BEA I
MATAIX |
JOSEP BEA I
MATAIX |
PROGRES – TEATRE DE
LA MARINA |
SENSE CARNET ….NI
IDENTITAT |
JOSEP DAVIT BADIA I VALIENTE |
JOSEP DAVIT BADIA I VALIENTE |
BAIXA – MESO DE
MORELLA RETIRADA |
ELS BESOS DE RETIRADA |
JOSEP LLUIS
ALONSO I DE SANTOS RETIRADA |
NO FIGURO EN
PROGRAMA RETIRADA |
CARRER ALACANT |
|
PACO BARCHINO |
JOANJO CASTILLO I
SANMARTIN |
CONSERVA
BERENGUER MALLOL |
P P P (PEÇA
PSICOPATICO POETICA) |
FREDERIC ROCA |
RODOLF PERALEZ I
VILLANUEVA |
FRA J RODRIGUEZ –
PINTOR CORTINA |
ESTACIO D’ENLLAÇ |
ANTONI RUIZ I
NEGRE |
MARI AJOSEP BAUSET I PERIS |
BORRULL - TURIA |
SI T’HE VIST NO
M’ENRECORDE |
JOSEP MELIA I
CASTELLO |
ELENA CABAÑES I
MARTINEZ |
QUART EXTRAMURS -
VELAZQUEZ |
TRES |
JOAN TUDELA I
CLOQUELL |
CHARO CABALLER I
NAVARRETE |
AZCARRAGA- FERRAN
EL CATOLIC |
AL REMOR DE LA
PLUJA |
EMI BENEYTO I
MELIA |
PAULA GALAN I
JORGE |
MODALITAT OBRA LLARGA
FALLA |
OBRA |
AUTOR |
DIRIGIDA PER |
FRA J. RODRIGUEZ
– PINTOR CORTINA |
A SOLES, A SOLES
PER A DONES |
SEBASTIA JUNYENT |
JOSEP MARIA
GARCIA I GIMENEZ |
AVGDA. DE |
VIOLINS I
TROMPETES |
SANTIAGO MONCADA |
VICENT LOPEZ I
TORRES |
ARQUEBISBE
OLAECHEA – SANT MARCELI |
UN HOME DE CINQ
ESTRELES |
MARIA MANUELA
REINA |
MARIA TORRAS I GIMENO |
AZCARRAGA –
FERRAN EL CATOLIC |
QUE SABUT ES
CALIXT |
ADRIA ORTEGA |
PAULA GALAN I
ANTONI HUERTAS |
QUART EXTRAMURS -
VELAZQUEZ |
EL SABOR DE
L’ENGANY |
FERRRAN JUAN |
CHARO CABALLER I
NAVARRETE |
REPUBLICA
ARGENTINA – DR. PALLARES IRANZO RETIRADA |
EIXA DONA ES TON
PARE RETIRADA |
JOSEP MARIA
BELTRAN RETIRADA |
LOLIN SANIA I
SANZ RETIRADA |
MANUEL ARNAU –
CREU CUBERTA |
MENUDA SOGRA |
EMI BENEYTO I
MELIA |
VICET JOSEP BENEYTO I MELIA |
DOMENEC OROZCO - BAILEN |
LA CONSEJALA |
ARMANT SANTACREU I SIRVENT |
MARIO SOLER I SEMPERE |
BAIXA – MESO DE MORELLA |
PERFECT |
ROBERT GARCIA |
MAVI SALES I PASCUALL |
BORRUL - TURIA |
T’ODIE AMOR MEU |
DOROTHY PARKER |
ELENA CABAÑES I |
ACTOR MORA –
AVINGUDA DE LA CONSTITUCIO |
|
P. AMALIO I
HERRERO |
VORO GUZMAN I
GUASP |
MERCAT DE
CASTELLA |
TELONERIES |
MIQUEL PEIDRO |
JOSEP RAMON PEREZ
I BOTELLA |
NADOR -
MIRACULOSA |
¿PERQUE MOREN ELS
PARES? |
CARLES ALBEROLA |
GASPAR ZAMORA I
ALBARRACIN |
SEVILLA - DENIA |
HENRY, RETRAT
D’UN FILL DE PUTA |
TONI AGUSTI,
MARTI CRESPO I ERNEST PASTOR |
CARLES GALIANA I
LLORENS |
CONSERVA –
BERENGUER MALLOL |
UN MAL DIA |
HUC DANIEL MARCOS |
RODOLF PERALES I
VILLANUEVA |
OLIVERETA – CERDÀ
I RICO |
EL METHODE GRÖNHOLM |
JORDI GALCERAN |
SONIA DOMENECH I
SUAREZ |
Els jurats en la modalitat d’OBRA LLARGA foren :
NA CONCEPCIO PRIETO I LINARES
EN MARC GONZALO I ZACARES
N’ANTONI MUEDRA I ZARZOSO
EN JOSEP PITARCH I VILLORA
EN RAFEL SIMARRO I LUCAS
En el seu veredicte dictaminaren que les
nominacions foren :
NOMINACIONS A LA MILLOR REPRESENTACIO |
ACTOR MORA
– AVGDA. DE LA CONSTITUCIO |
SEVILLA –
DENIA |
NADOR - MIRACULOSA |
FRA J.
RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA |
BORRULL -
TURIA |
NOMINACIONS A LA MILLOR ACTRIU |
FALLA |
LAURA
BENITO I PEREZ |
BORRULL –
TURIA |
ESTHER
GONZALEZ |
SEVILLA –
DENIA |
AMPAR
ARENASI CANOS |
NADOR –
MIRACULOSA |
NOMINACIONS A |
FALLA |
ADELA GINER
I PUIG |
ACTOR MORA
– AVGDA. DE LA CONSTITUCIO |
IRENE
CALVACHE |
SEVILLA –
DENIA |
INMACULADA
GUERRERO I BOLINCHES |
BORRULL –
TURIA |
NOMINACIONS AL MILLOR ACTOR |
FALLA |
FANCESC
SARRO I OLTRA |
ACTOR MORA
– AVGDA. DE LA CONSTITUCIO |
GASPAR
ZAMORA I ALBARRACIN |
NADOR –
MIRACULOSA |
CARLES
GALIANA I LLORENS |
SEVILLA –
DENIA |
NOMINACIONS AL MILLOR ACTOR DE
REPARTIMENT |
FALLA |
ALFRET
FERRANDO I DOMINGUEZ |
FRA J.
RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA |
RAMO CASANY
I TORRES |
ACTOR MORA
– AVGDA. DE LA CONSTITUCIO |
JOSEP A.
PARRA |
SEVILLA –
DENIA |
NOMINACIONS A LA MILLOR DIRECCIO |
FALLA |
ELENA
CABAÑES |
BORRULL -
TURIA |
JOSEP
MANUEL ESCRICHE |
MERCAT DE CASTELLA |
CARLES
GALIANA I LLORENS |
SEVILLA -
DENIA |
NOMINACIONS AL MILLOR MONTAGE |
MERCAT DE
CASTELLA |
BORRULL –
TURIA |
SEVILLA –
DENIA |
NOMINACIO A |
AZCARRAGA –
FERRAN EL CATOLICO |
I els PREMIS d’esta obra llarga quedaren aixi
MILLOR
REPRESENTACIO
PRIMER PREMI |
SEVILLA – DENIA |
SEGON PREMI |
ACTOR MORA – AVGDA DE LA CONSTITUCIO |
TERCER PREMI |
BORRULL – TURIA |
QUART PREMI |
NADOR – MIRACULOSA |
QUINT PREMI |
FRA J. RODRIGUEZ – PINTOR
CORTINA |
MILLOR ACTOR PRINCIPAL
PRIMER
PREMI
|
CARLES GALIANA I LLORENS |
FALLA SEVILLA - DENIA |
MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT
PRIMER
PREMI
|
JOSEP A. PARRA |
SEVILLA - DENIA |
MILLOR ACTRIU PRINCIPAL
PRIMER
PREMI
|
LAURA BENITO I PEREZ
|
BORRULL - TURIA |
MILLOR ACTRIU DE
REPARTIMENT
PRIMER
PREMI
|
INMACULADA GUERRERO |
BORRULL - TURIA |
MILLOR MONTAGE
PRIMER PREMI |
BORRULL - TURIA |
MILLOR DIRECCIO
PRIMER PREMI |
CARLES GALIANA I LLORENS |
SEVILLA - DENIA |
PREMI LLITERARI A
TITUL DE L’OBRA |
AUTORA |
FALLA QUE LA REPRESENTÀ |
LLIURES DE QUATRE A NOU |
NA EMI BENEYTO I MELIA |
AZCARRAGA – FERRAN EL CATOLIC |
Els encarregats de JUJAR, la modalitat d’obra curta foren :
NA MARGARITA SUAREZ
EN JAUME ESTEBAN I VILLALBA
EN MANUEL FERRIOL I RAUSELL
En el seu veredicte dictaminaren que les nominacions foren :
NOMINACIONS A LA MILLOR REPRESENTACIO |
FRA J.
RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA |
DOMENEC
OROZCO – BAILEN |
DR. SERRANO
– CARLES CERVERA |
CONSERVA –
BERENGUER MALLOL |
PERIS CVALERO - CUBA |
NOMINACIONS A LA MILLOR ACTRIU |
FALLA |
LOLA
CARRASCOSA I I GOMEZ |
QUART
EXTRAMURS – VELAZQUEZ |
INMACULADA
GUERRERO I BOLINCHES |
BORRULL-
TURIA |
DESAMPARATS
BLAY I COLÀS |
CONSERVA –
BERENGUER MALLOL |
NOMINACIONS A |
FALLA |
ELISABETH
ROCHER I ALMENAR |
DOMENEC
OROZCO – BAILEN |
CARME MARIA
CERDÀ I JORDA |
BORRULL –
TURIA |
ANA AMPAR
MILLAS I MASCAROS |
DR. SERRANO
– CARLES CERVERA |
NOMINACIONS AL MILLOR ACTOR |
FALLA |
ISIDRE
MARCH I MARTINEZ |
DR. SERRANO
– CARLES CERVERA |
JUANMA
GARCIA I CASTELLANO |
NADOR –
MIRACULOSA |
FRANCESC
CABREJAS I SANCHEZ |
QUART
EXTRAMURS – VELAZQUEZ |
NOMINACIONS AL MILLOR ACTOR DE
REPARTIMENT |
FALLA |
VICENT
PAÑOS I VILLALBA |
DOMENEC
OROZCO – BAILEN |
JOSEP
ALBERO I LUJAN |
L’ELIANA –
CIT |
JOSEP BEA I
MATAIX |
PERIS I
VALERO – CUBA |
NOMINACIONS A LA MILLOR DIRECCIO |
FALLA |
FRANCESC
SARRO I OLTRA |
ACTOR MORA
– AVGDA. DE LA CONSTITUCIO |
CHARO
CABALLER I NAVARRETE |
QUART EXTRAMURS
I VELAZQUEZ |
CARLES
GALIANA I LLORENS |
DOMENEC
OROZCO – BAILEN |
NOMINACIONS AL MILLOR MONTAGE |
CONSER5VA –
BERENGUER MALLOL |
BORRULL –
TURIA |
ALACANT (QUART DE POBLET) |
NOMINACIONS A |
CADIÇ –
LLITERAT AZORIN |
PERIS I
VALERO - CUBA |
FRANCESC
CLIEMNT - URUGUAY |
ELS PREMIS D’OBRA CURTA FOREN PER
MILLOR REPRESENTACIO
PRIMER
PREMI |
DOMENEC OROZCO-BAILEN |
SEGON
PREMI |
CONSERVA – BERENGUER MALLOL |
TERCER
PREMI |
PERIS I VALERO – CUBA |
QUART
PREMI |
DR. SERRANO – CARLES CERVERA |
QUINT
PREMI |
FRA J. RODRGUEZ – PINTOR CORTINA |
MILLOR ACTOR
PRINCIPAL
PRIMER PREMI
|
JUANMA GARCIA I CASTELLANO |
NADOR - MIRACULOSA |
MILLOR ACTOR DE
REPARTIMENT
PRIMER PREMI
|
JOSEP BEA I MATAIX |
PERIS I VALERO – CUBA |
MILLOR ACTRIU PRINCIPAL
PRIMER PREMI
|
INMACULADA GUERRERO I BOLINCHES
|
BORRULL
- TURIA |
MILLOR ACTRIU DE
REPARTIMENT
PRIMER PREMI
|
ELISABETH
ROCHER
|
DOMENEC
OROZCO BAILEN |
MILLOR MONTAGE
PRIMER
PREMI |
EX AEQUO FALLES CONSERVA – BERENGUER MALLOL I ALACANT (QUART DE
POBLET) |
MILLOR DIRECCIO
PRIMER
PREMI |
CARLES GALIANA I LLORENS |
DOMENEC OROZCO - BAILEN |
PREMI LLITERARI A
TITUL
DE L’OBRA |
AUTOR |
FALLA
QUE LA REPRESENTÀ |
SEMPRE NOS QUEDARA PARIS, RICK? |
JOSEP BEA I MATAIX |
PERIS I VALERO - CUBA |
Per a la modalitat d’obra CURTA
SELECTIVA foren nomenats JURATS :
NA PEPA GONZALEZ I GOMEZ
EN JOAN BELENGUER I FONT
EN JUANJO RAGA I GARCIA
En el seu veredicte dictaminaren que les nominacions foren :
NOMINACIONS A LA MILLOR REPRESENTACIO |
MARIÀ BENLLIURE – SEQUIA DE
TORMOS |
SEVILLA – DENIA |
AVGDA. BURJASSOT – PARE
CARBONELL |
PALLETER – ERUDIT ORELLANA |
LLEONS – POETA MAS I ROS |
NOMINACIONS A LA MILLOR ACTRIU |
FALLA |
PILAR ZAHONERO I MIRALLES |
SEVILLA – DENIA |
RAQUEL GRACIA |
LLEONS – POETA MAS I ROS |
CARME CONTRERAS I PASTOR |
PALLETER – ERUDIT ORELLANA |
NOMINACIONS A |
FALLA |
INMA CUEVAS I MONTESINOS |
MARIÀ BENLLIURE – SEQUIA DE
TORMOS |
CONSTANÇA APARISI I CLOQUELL |
SEVILLA – DENIA |
ALICIA RIOS I DEL VALLE |
EN PLOM – GUILLEM DE CASTR |
NOMINACIONS AL MILLOR ACTOR |
FALLA |
GERMÀ GONZALEZ I ABELLA |
BARRI DE SANT ISIDRE |
CARLES HERRERO |
MARIÀ BENLLIURE – SEQUIA DE
TORMOS |
RUBEN MONASTERIO |
PELAI – MATEMATIC MARÇAL |
NOMINACIONS AL MILLOR ACTOR DE
REPARTIMENT |
FALLA |
VORO CARSI |
LLEONS – POETA – MAS I ROS |
CARLES HERRERO |
MERIÀ BENLLIURE – SEQUIA DE
TORMOS |
JOSEP LLUIS PANIAGUA I RUIZ |
TRINITAT – ALBORAYA |
NOMINACIONS A LA MILLOR DIRECCIO |
FALLA |
PERE LLONA |
PALLETER – ERUDIT ORELLANA |
CARLES GALIANA I LLORENS |
SEVILLA – DENIA |
JOAN VIQUE I ORTIZ |
LLEONS – POETAMAS I ROS |
NOMINACIONS AL MILLOR MONTAGE |
EN PLOM – GUILLEM DE CASTRO |
SEVILLA – DENIA |
PALLETER – ERUDIT ORELLANA |
NOMINACIONS A |
PIANISTE MARTINEZ CARRASCO –
ESLIDA |
PALLETER – ERUDIT ORELLANA |
I EL
PREMIS DE CURTA SELECTIVA FOREN
MILLOR REPRESENTACIO
PRIMER PREMI |
PALLETER – ERUDIT ORELLANA |
SEGON PREMI |
SEVILLA – DENIA |
TERCER PREMI |
LEONES – POETA MAS I ROS |
QUART PREMI |
MARIÀ BENLLIURE – SEQUIA DE TORMOS |
QUINT PREMI |
AVGDA. BURJASOT – PARE CARBONELL |
MILLOR ACTOR PRINCIPAL
PRIMER
PREMI
|
CARLES HERRERO |
MARIA BENLLIURE – SEQUIA DE TORMOS |
MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT
PRIMER
PREMI
|
JOSEP LLUIS PANIAGUA |
TRINITAT – ALBORAYA |
MILLOR
ACTRIU PRINCIPAL
PRIMER
PREMI
|
PILAR ZAHONERO I MIRALLES
|
SEVILLA - DENIA |
PRIMER
PREMI
|
CONSTANÇA APARISI I CLOQUELL |
SEVILLA - DENIA |
MILLOR MONTAGE
PRIMER PREMI |
PALLETER – ERUDIT - ORELLANA |
MILLOR DIRECCIO
PRIMER PREMI |
CARLES GALIANA I LLORENS |
SEVILLA - DENIA |
PREMI LLITERARI A
TITUL DE L’OBRA |
AUTOR |
FALLA QUE LA REPRESENTÀ |
PENSA EN MI |
PERE LLONA |
PALLETER – ERUDIT ORELLANA |
PREMI DE
TITUL DE L’OBRA |
AUTOR |
FALLA QUE LA REPRESENTÀ |
SEMPRE NOS QUEDARA PARIS, RICK? |
JOSEP BEA I MATAIX |
PERIS I VALERO - CUBA |
Este es el resum final del concurs :
OBRES LLARGUES |
14 |
OBRES CURTES |
19 |
OBRES CURTES
SELECTIVES |
24 |
ACTORS |
166 |
ACTRIUS |
203 |
DIRECTORS/ES
INDIVIDUALS |
54 |
DIRECCIONS
COLECTIVES |
3 |
Atres incidencies foren : EN
MODALITAT OBRA CURTA SELECTIVA ES VA RETIRAR UNA FALLA
BISBE JAUME PEREZ – LLUIS OLIAG
EN OBRA CURTA ES RETIRAREN 2 FALLES
MERCAT DE CASTELLA
BAIXA – M. DE MORELLA
EN OBRA LLARGA 1 RETIRADA NOMES
REPUBLICA ARGENTINA – DR. PALLARES IRANZO