ULTIMA HORA

RETIRADA DE LA FALLA TOMASOS, EN MODALITAT PRINCIPAL, PER LO QUE NO HI HA FUNCIO EL DIA 6 DE NOVEMBRE.

DUC DE GAETA – POBLA DE FARNALS, ANUNCIADA PER AL DIA 2 DE DECEMBRE, HO FARÀ EL DIA 3.

HORARI DE NOMINACIONS

DIA

LLOC

HORA

MODALITAT

17 DECEMBRE

RAMBLETA

18:30

INFANTILS

17 DECEMBRE

RAMBLETA

20:00

MAJORS

 

GALES DE LA CULTURA

DIA

LLOC

HORA

MODALITAT

10 GINER

PALAU CONGRESSOS

21:30

MAJOR

11 GINER

PALAU CONGRESSOS

18:00

INFANTIL

 

 

JURATS DE TEATRE INFANTIL

INF-REGNESERRANO 2019-10-12 002-JURATS

D’esquerra a dreta

EN GUILLEM LISARDE I SEPULVEDA

NA CRISTINA BUIGUES I PASCUAL

NA PALOMA ROIG I SERRA

 

Ya hi ha data per a la representacio de la falla ANDREU PILES – SALVADOR TUSET, el dia 25 d’ctubre a les 22:00 hores.

-----------------------------------------------

 

DES DE LA DELEGACIO DE CULTURA DE LA JCF S’INFORMA, QU’ELS PRÓXIMS DÍAS 3 Y 7 D’OCTUBRE, NO HI HAURAN REPRESENTACIONS DE TEATRE EN ESPACI RAMBLETA, QUEDEN PENDENT DE CONFIRMAR DATA D’ACTUACIO PER A LA COMISIO ANDRÉS PILES IVARS-SALVADOR TUSET, EN LA CATEGORÍA DE PROMOCIO.

 

---------------------------------------------

 

AB MOTIU DE LA RETIRADA DE LA FALLA PERE CABANES – JOAN XXIII, EL DIA 20 DE SETEMBRE NO HI HA REPRESENTACIO

-----------------------------------------------

 

DELEGACIO DE CULTURA 2019-2020

 

VIC-PRESIDENTA

PEPA GOMEZ I VALLESULTIMA HORA 2019-09-06 019-PEPA

DELEGAT

VORO CARSI I SANCHOULTIMA HORA 2019-09-06 021-VORO

SECRETARIA

MARI PAU OBON I HERREROultima hora 2018-09-06 011MARIPAU

VOCAL

VICENT AGUILAR I GILultima hora 2018-09-06 033-VICENTE

VOCAL

FANNY ENRIQUE I VALCARCELULTIMA HORA 2019-09-06 018-FANNY

VOCAL

MONICA PERIS I DAVIDULTIMA HORA 2019-09-06 017-MONICA

VOCAL

PASQUAL CEBRIAN I REBENAQUEultima hora 2018-09-06 002-pascual

VOCAL

FERRAN SEGUI I MONLEONultima hora 2018-09-06 034-FERNANDO

VOCAL

FRANCESC ALEIXANDRE I ANTEQUERAULTIMA HORA 2019-09-06 016-FRANCISCO

VOCAL

DIANA MARIA MONTESINOS I ORTSULTIMA HORA 2019-09-06 014-DIANA

VOCAL

LLUIS LAZARO I GALLEGOULTIMA HORA 2019-09-06 012-LUIS

VOCAL

EDUART GONZALEZ I ARBASultima hora 2018-09-06 013EDUARDO

VOCAL

ENRIC JOSEP PEIRO I CONSTANTultima hora 2018-09-06 032-ENRIQUE

VOCAL

IRENE SANCHO I ATANETULTIMA HORA 2019-09-06 010-IRENE

VOCAL

CONSOL CUEVAS I GRACIAULTIMA HORA 2019-09-06 011-CONSUELO

VOCAL

EN LLUIS NAVARRO I CAMALLONGAPRO-SANTVICENT 2018-09-13 001-1

VOCAL

PILAR DOMINGUEZ I RIDOCCIPRO-SANTVICENT 2018-09-13 001-1

VOCAL

N’IGNACI BERMEJO I RAMÍREZultima hora 2018-09-06 014NACHO

VOCAL

ANTONI VILLENA I HERREROSULTIMA HORA 2019-09-06 008-ANTONIO

------------------------------------------------------------

DIVENDRES 6 DE SETEMBRE A LES 19:30 EN LA RAMBLETA PRESENTACIO DEL CONCURS 2019 – 2020.

-----------------------------------------------------------

 

CALENDARI D’ACTUACIONS 2019-2020

INFANTILS

DATA

HORA

FALLA

12-10

10:30

REGNE DE VALENCIA – MESTRE SERRANO

12-10

12:30

NORT – DR. ZAMENHOFF

12-10

16:30

ARQUEBISBE OLAECHEA – SANT MARCELI

12-10

18:30

L’ELIANA – CID

13-10

10:30

PINTOR S- ABRIL – PERE III

13-10

12:30

JOSEP SOTO MICO – SINDIC MOCHOLI

13-10

16:30

JUST VILAR – MERCAT CABANYAL

13-10

18:30

GENOVEVA TORRES – ARQUITECTE TOLSÀ

1-11

10:30

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

1-11

12:30

CALVO ACACIO

1-11

16:30

MOSSEN JOSEP CUENCA

1-11

18:00

QUART EXTRAMURS – VELAZQUEZ

1-11

19:30

QUART – PALOMAR

2-11

10:30

VILANOVA DE CASTELLO – HORTICULTOR GALAN

2-11

12:30

SAGUNT – SANT ANTONI

3-11

10:30

BORRULL – TURIA

3-11

12:30

DUC DE GAETA – POBLA DE FARNALS.

 

JUVENIL

DATA

HORA

FALLA

7-9

12.00

FRA JACINT RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA

7-9

18:00

CADIÇ – DENIA

8-9

18:00

JOSEP SOTO MICO

8-9

20:00

DUC DE GAETA

14-9

12:00

REGNE DE VALENCIA – DUC DE CALABRIA

14-9

18:00

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

14-9

20:00

VILANOVA LE DASTELLO – HORTICULTOR GALAN

15-9

18:00

ARQUEBISBE OLECHEA – SANT MARCELI

15-9

20:00

BARRI BETERÒ

22-9

10:00

BORRULL – SOCORS

22-9

12:00

CARRERA SANT LLUIS – DR. WAKSMAN

29-9

10:00

PINTOR S. ABRIL – PERIS I VALERO

29-9

12:00

L’ELIANA – CID

30-9

22:00

JUST VILAR – MERCAT DEL CABANYAL

 

PROMOCIO

DATA

HORA

FALLA

9-9

22:00

DOCTOR OLORIZ

10-9

22:00

MESTRE BELLEVER – MARIÀ RIBERA

11-9

22:00

PINTOR S. ABRIL –P I VALERO

12-9

22:00

MARIÀ BENLLIURE – SEQUIA DE TORMOS

13-9

22:00

COSTA I BORRAS – A. D’ARAGÒ

16-9

22:00

SANT VICENT – PERIODISTE AZZATTI

17-9

22:00

BARRACA – ROSARI

18-9

22:00

PERIODISTE GIL SUMBIELA - ASSUSSENA

19-9

22:00

PERE CABANAES – JOAN XXIII

20-9

22:00

PLAÇA DR. COLLADO

23-9

22:00

NORT – DR. ZAMENHOFF

24-9

22:00

ACTOR ORA – AVGDA. CONSTITUCIO

26-9

22:00

BORRULL – SOCORS

1-10

22:00

GIORGETA – ROIG DE CORELLA

2-10

22:00

BARRI BETERO

3-10

22:00

JOAN BATISTE VIVEDS

7-10

22:00

ANDRES PILES –S. TUSET

8-10

22:00

GALES - LITOGRAF P. ABAD

10-10

22:00

JOSEP SOTO MICO – SINDIC MOCHOLI

12-10

22:15

RIBERA – CONVENT SANTA CLARA

13-10

22:15

BORRULL – TURIA

14-10

22:00

QUART – PALOMAR

15-10

22:00

SAGUNT – PARE URBANO

21-10

22:00

MERCAT DE RUSSAFA

23-10

22:00

SANTIAGO RUSIÑOL – COMTE DE LUMIARES

24-10

22:00

GUILLEM DE CASTRO – TRIADOR

28-10

22:00

VILANOVA DE CASTELLO – H. GALAN

29-10

22:00

CADIÇ – RETOR FEMENIA

30-10

22:00

SANCHIS BERGON  - TURIA

 

PRINCIPAL

DATA

HORA

FALLA

4-11

22:00

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

5-11

22:00

SANTA MARIA MICAELA

6-11

22:00

TOMASOS – CARLES CERVERA

7-11

22:00

CADIÇ – DENIA

11-11

22:00

SEVILLA – DENIA

13-11

22:00

REGNE DE VALENCIA –DUC DE CALABRIA

14-11

22:00

BARRI – SANT ISIDRE

18-11

22:00

ALTA – SANT TOMEU

19-11

22:00

PLAÇA DE LA MERCÈ

25-11

22:00

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

26-11

22:00

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

2-12

22:00

DUC DE GAETA – POBLA DE FARNALS

9-12

22:00

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

10-12

22:00

L’ELIANA – CID

11-12

22:00

ARQUEBISBE OLAECHEA – SANT MARCELI