ULTIMA HORA

CLASSIFICACIÓ FINAL DEL XLVI CONCURS DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIA  Categoria JUVENIL

 

1.- “El verí del teatre” - Falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

2.- “L'altre costat del llit” - Falla Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina

3.- “El senyor de les mosques” - Falla Arquebisbe Olaechea-Sant Marcelí

4.- “El tractament” - Falla CádiÇ-Dènia

5.- “Blau#15” - Falla Regne de València-Duc de Calàbria

6.- “Transparent” Falla Barri de Beteró

7.- “Una teràpia diferent” - Falla L'Eliana-Cid

8.- “Peccata Minuta” - Falla Cra. Sant Lluís-Dr. Waskman

9.- “Volguts pares” - Falla Vilanova de Castelló-Hort. Galán

10.- “Inspector en cap criminaliste” - Falla Just i Vilar-Mercat del Cabanyal

11.- “Holi” - Falla Pintor Salvador Abril-Peris i Valero

12.- “#100Només” - Falla Borrull-Socors

13.- “Paella de marisc” - Falla Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

 

En compliment de la Clausula num. 11 de les Bases vigents, han obtingut una subvenció de 300,00.-€ els CINC PRIMERS CLASSIFICATS

 

 

 

CLASSIFICACIÓ FINAL DEL XLVI CONCURS DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIA  Categoria PRINCIPAL

 

En compliment de la Cláusula num. 11 de les Bases vigents, han obtingut una subvenció de 400,00.-€ els DEU PRIMERS CLASSIFICATS.

I en compliment del punt 9/A de les mateixes Bases vigents  els    últims    classificats,    del    lloc    11    en    avant,    baixaran    a    la    categoria Promoció.

 

 

1.- Archiduc Carles-Músic Gómis

2.- Av.Regne de València-Duc de Calàbria

3.-  Sevilla-Dènia

4.- Cádiç-Dènia

5.- Fra J.Rodríguez-Pintor Cortina

6.-Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

7.- Barri de Sant Isidre

8.- Plaça de la Mercé

9.- Dalt-Sant Tomás

10.- Santa María Micaela-Martí L'Humá

11.- Arquebisbe Olaechea-Sant Marcelí

12.- Rubén Darío-Fra Lluís Colomer

13.- Jesús-Sant Francesc de Borja

14.- L'Eliana-Cid

15.- Tomasos-Carles Cervera (Retirada)

 

 

CLASSIFICACIÓ FINAL DEL XLVI CONCURS DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIA  Categoria PROMOCIÓ

 

 

En compliment de la Clausula num. 11 de les Bases vigents, han obtingut una subvenció de 300,00.-€ els QUINZE PRIMERS CLASSIFICATS. Tanmateix pujaran  a  la  categoria  de  PRINCIPAL  els  cinc  primers  classificats.

 

 

1.- Plaça de Dr. Collado

2.- Cádiç-Retor Femenía-Puerto Rico

3.- Borrull-Túria

4.- Av.Giorgeta-Roíg de Corella

5.- Jerónima Galés-Litògraf Pascual Abad

6.- Actor Mora-Av. Constitució

7.- Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset

8.- Nort-Dr. Zamenhoff

09.- Mariá Benlliure-Séquia de Tormos

10.- Quart-Palomar

11.- Mestre Bellver-Mariá Ribera

12.- Dr. Olóriz- Arq. Fabián i Fuero

13.- Vilanova de Castelló-Hort. Galán

14.- Guillem de Castro-Triador

15.- Barri de Beteró

16.- Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbano

17.- Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

18.- Mercat de Russafa

19.- Borrull-Socors

20.- Ribera-Convent de Santa Clara

21.- Pintor Salvador Abril-Peris i Valero

22.-  Barraca-Iglésia del Rosari

23.- Sant Vicent-Periodiste Azzati

24.- Santiago Rusiñol-Comte Lumiares

25.- Periodista Gil Sumbiela-Assusena

26 .- Pere Cabanes-Joan XXIII (Retirada)

27.- Dr. Sánchis Bergón-Túria (Retirada)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL XXXVII CONCURS INFANTIL DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIANA

 

1.- Falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

2.- Arquebisbe Olaechea-Sant Marcelí

3.- Sta. Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá

4.- Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

5.- NorT-Dr. Zamenhoff

6.- Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbá

7.- Borrull-Túria

8.- Fra Jacint Rodriguez-Pintor Cortina

9.- Quart-Palomar

10.- Quart Extramurs-Velázquez

11.- Regne de València-Mestre Serrano

12.- Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

13.- Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran

14.- Calvo Acacio

15.- Mossén Josep Cuenca-Pinedo

16.- L'Eliana- Cid

17.- Just Vilar-Mercat del Cabanyal

 

 

En compliment de la Clausula num. 7 de les Bases vigents, han obtingut una subvenció de 300,00.-€ els  DOTZE PRIMERS CLASSIFICATS

 

 

 

 

 

NOMINACIONS INFANTILS 2019-2020

 

 

A LA MILLOR REPRESENTACIO

 

NORT – DR. ZAMENHOFFINF-NORT 2019-10-12 013-GRUP

STA. GENOVEVA TORRESimage056

JOSEP SOTO MICO2019-10-13 008-GRUP

DUC DE GAETAimage052

ARQUEBISBE OLAECHEA image052

 

MILLOR ACTOR

 

IKER PASCUAL I VINATINF-OLAECHEA 2019-10-12 004-JAMES

ARQUEBISBE OLAECHEA

IVAN MACIAS I MENAINF-FRA 2019-11-01 001-MOWGLI

FRA JACINT RODRIGUEZ

MARC ALTUR I AGÜERAINF-OLAECHEA 2019-10-12 003-HERBERT

ARQUEBISBE OLAECHEA

 

 

 

MILLOR ACTRIU

 

OLGA NAVARRO I VARGASINF-STAGENOVEVA 2019-10-13 003H384

STA. GENOVEVA TORRES

CELIA SOLER I ALBUIXECHimage023

QUART PALOMAR

PAULA SANZ I CHISBERT2019-10-13 006-PAULA

JOSEP SOTO MICO

 

MILLOR ACTOR REPARTIMENT

 

LLUIS GARCIA I VAQUEROINF-DUC 2019-11-03 005-LUIS

DUC DE GAETA

JORDI ANTONI LLATAS I FERNANDEZINF-NORT 2019-10-12 002-PITER

NORT – DR. ZAMENHOFF

MATEU MIRASOL I SALVADORINF-NORT 2019-10-12 008-MERLIN

NORT – DR. ZAMENHOFF

 

MILLOR ACTRIU REPARTIMENT

 

ANA LLATAS I FERNANDEZINF-NORT 2019-10-12 005-VENTAFOCS

NORT – DR. ZAMENHOFF

NEUS GURREA I VILLARREALINF-DUC 2019-11-03 004-NEUS

DUC DE GAETA

CARLOTA PONS I PASCUALINF-SAGUNT 2019-11-03 002-CARLOTA

SAGUNT – SANT ANTONI

MILLOR ACTOR NOVELL

 

JOAN GARCIA I UBEDAINF-DUC 2019-11-03 017-JOAN

DUC DE GAETA

JOSEP GIL I BONINF-SAGUNT 2019-11-03 006-PEPE

SAGUNT – SANT ANTONI

ALEX PEREZ I MIHAIINF-OLAECHEA 2019-10-12 010-FELIP

ARQUEBISBE OLAECHEA

MILLOR ACTRIU NOVELL

 

CARME PUIG I SANCHOINF-BORRULL 2019-11-03 003

BORRULL – TURIA

LAURA LLUCIA GARCIA I VAQUEROINF-DUC 2019-11-03 007-LAURA

DUC DE GAETA

LLUCIA PUIG I SANCHOINF-BORRULL 2019-11-03 004

BORRULL - TURIA

MILLOR ACTOR MENUT

 

GORKA PASCUAL I VINATINF-OLAECHEA 2019-10-12 011-CHAMBELAN

AEQUEBISBE OLAECHEA

PAU GIL I PEREZINF-STAGENOVEVA 2019-10-13 018MOSQUIT

STA. GENOVEVA TORRES

PAU RODRIGUEZ I MUÑOZINF-DUC 2019-11-03 012-PAU

DUC DE GAETA

MILLOR ACTRIU MENUDA

 

ADRIANA BALAGUER I DELGADOINF-VILANOVA 2019-11-02 002-ADRIANA

VILANOVA DE CASTELLO

ABRIL TOMAS I RODRIGUEZINF-MOSSEN 2019-11-01 007-ALEGRINA

MOSSEN JOSEP CUENCA

ROCIU SANZ I LOPEZINF-STAGENOVEVA 2019-10-13 012SLIME

STA. GENOVEVA TORRES

 

MILLOR DIRECCIO

 

VICENT LOPEZ I TORRESINF-OLAECHEA 2019-10-12 002-DIR

ARQUEBISBE OLAECHEA

DESIREE MENDOZA I LLINARES2019-10-13 001-DIR

JOSEP SOTO MICO

PAQUI OLBA & HERNAN MIRINF-DUC 2019-11-03 022-DIR

DUC DE GAETA

 

 

MILLOR MONTAGE

 

STA. GENOVEVA TORRES

ARQUEBISBE OLAECHEA

DUC DE GAETA

 

MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA

 

ARQUEBISBE OLAECHEA

STA. GENOVEVA TORRES

DUC DE GAETA

 

NOMINACIONS JUVENIL 2019 – 2020

 

A LA MILLOR REPRESENTACIO

 

CADIÇ – DENIAJUV-CADIZ 2019-09-07 001-GRUPO

DUC DE GAETAJUV-DUC 2019-09-14 011-1

REGNE DE VALENCIAJUV-REGNE 2019-09-14 008GRUPO

ARQUEBISBE OLAECHEAJUV-OLAECHEA 2019-09-15 013-GRUP

FRA JACINT RODRIGUEZJUV-FRA 2019-09-07 002-GRUPO

 

MILLOR ACTOR

 

DANIEL SAIZ I LOPEZJUV-FRA 2019-09-07 004-PEDRO

FRA JACINT RODRIGUEZ

ENRIC NAVARRO I ATIENZAJUV-OLAECHEA 2019-09-15 003-JACK

ARQUEBISBE OLAECHEA

XAVIER LORAS I VILARJUV-REGNE 2019-09-14 003-JORDI

REGNE DE VALENCIA

 

MILLOR ACTRIU

 

CLAUDIA M. LACOMBA I EXPOSITOJUV-CADIZ 2019-09-07 004-CLAUDIA

CADIÇ – DENIA

ANDREA MIR I OLBAJUV-DUC 2019-09-14 003-ANDREA

DUC DE GAETA

CELIA SANCHIS I SALCEDOJUV-CADIZ 2019-09-07 003-CELIA

CADIÇ - DENIA

 

 

 

MILLOR ACTOR REPARTIMENT

 

ADRIA NICOLAU I ALBERTJUV-FRA 2019-09-07 007-RAFA

FRA JACINT RODRIGUEZ

ALEXANDRE VAZQUEZ I RUBIOJUV-ELIANA 2019-09-28 003-LORENZO

L’ELIANA – CID

RAFEL HERCULES I FERRAROJUV-REGNE 2019-09-14 005-SERGI

REGNE DE VALENCIA

 

MILLOR ACTRIU REPARTIMENT

 

BLANCA LOPEZ I SAN ANDRESJUV-PINTOR 2019-09-28 005-ALICIA

PINTOR S. ABRIL –P. I VALERO

NURIA ADRAOS I GONZALEZJUV-OLAECHEA 2019-09-15 005-ROSE

ARQUEBISBE OLAECHEA

MARIA NAVARRO I DIAZJUV-FRA 2019-09-07 010-PILAR

FRA JACINT RODRIGUEZ

 

MILLOR ACTOR/IU NOVELL

 

PAULA MELIA I LOPEZJUV-VILANOVA 2019-09-14 004-PAULA

VILANOVA DE CASTELLO

ALBA CASAS I SANZJUV-DUC 2019-09-14 002-ALBA

DUC DE GAETA

SARA VALENCIA GAVALDA I TERUELJUV-FRA 2019-09-07 009-JENNIFER

FRA JACINT RODRIGUEZ

 

MILLOR DIRECCIO

 

SILVIA ATIENZA I MORAJUV-OLAECHEA 2019-09-15 001-DIR

ARQUEBISBE OLAECHEA

ENRIC CHISBERT I CUENCAJUV-CADIZ 2018-10-29 001DIRE

CADIÇ – DENIA

PAQUI OLBA & HERNAN MIRJUV-DUC 2019-09-14 001-DIR

DUC DE GAETA

 

 

MILLOR MONTAGE

 

CADIÇ – DENIA

DUC DE GAETA

ARQUEBISBE OLAECHEA

 

 

MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA

 

BARRI  BETERO

BORRULL – SOCORS

JUST VILAR – MERCAT CABANYAL

 

NOMINACIONS OBRA PROMOCIO  2019 - 2020

 

A LA MILLOR REPRESENTACIO

 

GIORGETA – ROIG CORELLAimage017

PLAÇA DR. COLLADOimage054

JERONIMA GALES-P. ABADPRO-GALES 2019-10-08 010-GRUP

BORRULL - TURIAimage016

NOSCARMIENTASimage039

 

MILLOR ACTOR

 

JOSEP ENRIC PEREZ I CLEMENTEimage015

GIORGETA – ROIG CORELLA

MIQUEL MARCO I MESAPRO-COLLADO 2019-09-19 005-PSEUDOLUS

PLAÇA DR. COLLADO

JAUME LOPEZ I BRONCHUDimage030

NOSCARMIENTAS

 

MILLOR ACTRIU

 

AMPAR SOSPEDRA I TARAZONAimage014

GIORGETA – ROIG CORELLA

INMACULADA GUERRERO I BOLINCHESimage014

BORRULL - TURIA

ANGELS HERNANDEZ I GRACIAimage024

NOSCARMIENTAS

 

 

 

MILLOR ACTOR REPARTIMENT

 

ANTONI FAGOAGA I BALLESTERPRO-COLLADO 2019-09-19 007-MARCUSLI

PLAÇA DR. COLLADO

JOSEP MANUEL FERRANDO I BARBERAPRO-COLLADO 2019-09-19 004-HYSTERIUM

PLAÇA DR. COLLADO

RAUL SANCHEZ I CARBALLOPRO-GALES 2019-10-08 006-VERO

JERONIMA GALES-P. ABAD

 

MILLOR ACTRIU REPARTIMENT

 

ISABEL HERRANDO I CEBRIANPRO-GALES 2019-10-08 001-CLARA

JERONIMA GALES-P. ABAD

LAURA MARTINEZ I DIAZPRO-GALES 2019-10-08 009-IRINA

JERONIMA GALES-P. ABAD

OLAYA MARTINEZ I GILPRO-MORA 2019-09-24 010-OLAYA

ACTOR MORA-CONSTITUCIO

 

MILLOR ACTOR/ACTRIU NOVELL

 

JONATAN SUAREZ I ALVAREZPRO-OLORIZ 2019-09-09 003-JONATAN

DR. OLORIZ

ESTHER GASCO I COLASPRO-BELLVER 2019-09-10 003-JOANA

MESTRE BELLVER

EVA GARCIA I MASEGOSOPRO-ANDRES 2019-10-25 004-MARLENE

ANDREU PILES

 

 

 

MILLOR DIRECCIO

 

JOSEP VICENT MARCO I RAMIREZPRO-COLLADO 2019-09-19 001-DIR

PLAÇA DR. COLLADO

RAFEL SOLER I SHERPAPRO-ANDRES 2019-10-25 001-DIR

ANDREU PILES – S. TUSET

MANUEL LOPEZ I SANZPRO-CADIZ 2019-10-29 004-DIR

NOSCARMIENTAS

 

 

MILLOR MONTAGE

 

PLAÇA DR. COLLADO

ANDREU PILES – S. TUSET

NOSCARMIENTAS

 

 

MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA

 

BORRULL-SOCORS

QUART - PALOMAR

 

NOMINATS OBRA PRINCIPAL 2019 - 2020

 

A LA MILLOR REPRESENTACIO

 

CADIÇ – DENIAimage027

REGNE DE VALENCIAPRIN-REGNE 2019-11-13 015-GRUP

FRA JACINT RODRIGUEZPRIN-FRA 2019-11-25 007-GRUP

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMISPRIN-ARCHIDUC 2019-11-26 008-GRUP

SEVILLA - DENIAPRIN-SEVILLA 2019-11-11 008-GRUP

 

MILLOR ACTOR

 

ALFRET FERRANDO I DOMINGUEZPRIN-FRA 2019-11-25 006-ALFRET

FRA JACINT RODRIGUEZ

ARTUR SEBASTIA I VIDALPRIN-GAETA 2019-12-03 001-DIR

DUC DE GAETA

JOAN CESPEDES I GARRIDOPRIN-ARCHIDUC 2019-11-26 003-ACTOR 1

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

 

MILLOR ACTRIU

 

CARME GIMENOPRIN-MERCE 2019-11-19 005-SILVIA

PLAÇA DE LA MERCÉ

YOLANDA ROS I PRATSPRIN-ARCHIDUC 2019-11-26 004-ACTRIU 1

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

VANESSA GRADOLI I BEAPRIN-REGNE 2019-11-13 004-VANESA

REGNE DE VALENCIA

 

 

 

MILLOR ACTOR REPARTIMENT

 

CARLES GALIANA I LLORENSPRIN-SEVILLA 2019-11-11 001-DIR

SEVILLA – DENIA

VICENT JOAN GARCIA I PATONPRIN-ARCHIDUC 2019-11-26 005-ACTOR 2

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

ENRIC CHISBERT I CUENCAPRIN-CADIZ 2019-12-11 008-EDUART

CADIÇ - DENIA

 

MILLOR ACTRIU REPARTIMENT

 

PILAR ZAHONERO I MIRALLESPRIN-SEVILLA 2019-11-11 006-PILAR MAD

SEVILLA – DENIA

NATALIA DUTOR I SANTONJAPRIN-CADIZ 2019-12-11 007-KITTY-ADELA

CADIÇ – DENIA

CLARA PARDO I ROZALENPRIN-OLAECHEA 2019-11-07 008-SIBY

ARQUEBISBE OLAECHEA

 

MILLOR ACTOR/ACTRIU NOVELL

 

JOSEP RAMÓ LISARDE I FERRERPRIN-SANTISIDRE 2019-11-14 012PETRU

BARRI SANT ISIDRE

RAQUEL CARRASCO I REDONDOPRIN-FRA 2019-11-25 004-RAQUEL

FRA JACINT RODRIGUEZ

LAURA SANSIMON I GOMEZPRIN-SANTISIDRE 2019-11-14 004ANA

BARRI SANT ISIDRE

 

 

MILLOR DIRECCIO

 

CARLES GALIANA I LLORENSPRIN-SEVILLA 2019-11-11 001-DIR

SEVILLA – DENIA

RAFEL SOLER I SHERPAPRIN-ARCHIDUC 2019-11-26 002-DIR

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

SALVA FERRIOLPRIN-REGNE 2019-11-13 002-DIR

REGNE DE VALENCIA

 

 

MILLOR MONTAGE

 

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

REGNE DE VALENCIA

ALT – SANT TOMAS

 

 

 

NOMINATS AL PREMI DE LA TAULA VALENCIANA D’AUTORS TEATRALS

 

 

 

 

 

JURAT DE PRESENTACIONS MAJORS

EN JOAN CESPEDES I GARRIDO

NA YOLANDA ROS I PRATS

EN JOAN JOSEP GARCIA I LOPEZ

PRESENT-M-BORRULL 2019-11-30 001

RETIRADA DE LA FALLA TOMASOS, EN MODALITAT PRINCIPAL, PER LO QUE NO HI HA FUNCIO EL DIA 6 DE NOVEMBRE.

DUC DE GAETA – POBLA DE FARNALS, ANUNCIADA PER AL DIA 2 DE DECEMBRE, HO FARÀ EL DIA 3.

HORARI DE NOMINACIONS

DIA

LLOC

HORA

MODALITAT

17 DECEMBRE

RAMBLETA

18:00

INFANTILS

17 DECEMBRE

RAMBLETA

19:30

MAJORS

 

GALES DE LA CULTURA

DIA

LLOC

HORA

MODALITAT

10 GINER

PALAU CONGRESSOS

21:30

MAJOR

11 GINER

PALAU CONGRESSOS

18:00

INFANTIL

 

 

JURATS DE TEATRE INFANTIL

INF-REGNESERRANO 2019-10-12 002-JURATS

D’esquerra a dreta

EN GUILLEM LISARDE I SEPULVEDA

NA CRISTINA BUIGUES I PASCUAL

NA PALOMA ROIG I SERRA

 

Ya hi ha data per a la representacio de la falla ANDREU PILES – SALVADOR TUSET, el dia 25 d’ctubre a les 22:00 hores.

-----------------------------------------------

 

DES DE LA DELEGACIO DE CULTURA DE LA JCF S’INFORMA, QU’ELS PRÓXIMS DÍAS 3 Y 7 D’OCTUBRE, NO HI HAURAN REPRESENTACIONS DE TEATRE EN ESPACI RAMBLETA, QUEDEN PENDENT DE CONFIRMAR DATA D’ACTUACIO PER A LA COMISIO ANDRÉS PILES IVARS-SALVADOR TUSET, EN LA CATEGORÍA DE PROMOCIO.

 

---------------------------------------------

 

AB MOTIU DE LA RETIRADA DE LA FALLA PERE CABANES – JOAN XXIII, EL DIA 20 DE SETEMBRE NO HI HA REPRESENTACIO

-----------------------------------------------

 

DELEGACIO DE CULTURA 2019-2020

 

VIC-PRESIDENTA

PEPA GOMEZ I VALLESULTIMA HORA 2019-09-06 019-PEPA

DELEGAT

VORO CARSI I SANCHOULTIMA HORA 2019-09-06 021-VORO

SECRETARIA

MARI PAU OBON I HERREROultima hora 2018-09-06 011MARIPAU

VOCAL

VICENT AGUILAR I GILultima hora 2018-09-06 033-VICENTE

VOCAL

FANNY ENRIQUE I VALCARCELULTIMA HORA 2019-09-06 018-FANNY

VOCAL

MONICA PERIS I DAVIDULTIMA HORA 2019-09-06 017-MONICA

VOCAL

PASQUAL CEBRIAN I REBENAQUEultima hora 2018-09-06 002-pascual

VOCAL

FERRAN SEGUI I MONLEONultima hora 2018-09-06 034-FERNANDO

VOCAL

FRANCESC ALEIXANDRE I ANTEQUERAULTIMA HORA 2019-09-06 016-FRANCISCO

VOCAL

DIANA MARIA MONTESINOS I ORTSULTIMA HORA 2019-09-06 014-DIANA

VOCAL

LLUIS LAZARO I GALLEGOULTIMA HORA 2019-09-06 012-LUIS

VOCAL

EDUART GONZALEZ I ARBASultima hora 2018-09-06 013EDUARDO

VOCAL

ENRIC JOSEP PEIRO I CONSTANTultima hora 2018-09-06 032-ENRIQUE

VOCAL

IRENE SANCHO I ATANETULTIMA HORA 2019-09-06 010-IRENE

VOCAL

CONSOL CUEVAS I GRACIAULTIMA HORA 2019-09-06 011-CONSUELO

VOCAL

EN LLUIS NAVARRO I CAMALLONGAPRO-SANTVICENT 2018-09-13 001-1

VOCAL

PILAR DOMINGUEZ I RIDOCCIPRO-SANTVICENT 2018-09-13 001-1

VOCAL

N’IGNACI BERMEJO I RAMÍREZultima hora 2018-09-06 014NACHO

VOCAL

ANTONI VILLENA I HERREROSULTIMA HORA 2019-09-06 008-ANTONIO

------------------------------------------------------------

DIVENDRES 6 DE SETEMBRE A LES 19:30 EN LA RAMBLETA PRESENTACIO DEL CONCURS 2019 – 2020.

-----------------------------------------------------------

 

CALENDARI D’ACTUACIONS 2019-2020

INFANTILS

DATA

HORA

FALLA

12-10

10:30

REGNE DE VALENCIA – MESTRE SERRANO

12-10

12:30

NORT – DR. ZAMENHOFF

12-10

16:30

ARQUEBISBE OLAECHEA – SANT MARCELI

12-10

18:30

L’ELIANA – CID

13-10

10:30

PINTOR S- ABRIL – PERE III

13-10

12:30

JOSEP SOTO MICO – SINDIC MOCHOLI

13-10

16:30

JUST VILAR – MERCAT CABANYAL

13-10

18:30

GENOVEVA TORRES – ARQUITECTE TOLSÀ

1-11

10:30

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

1-11

12:30

CALVO ACACIO

1-11

16:30

MOSSEN JOSEP CUENCA

1-11

18:00

QUART EXTRAMURS – VELAZQUEZ

1-11

19:30

QUART – PALOMAR

2-11

10:30

VILANOVA DE CASTELLO – HORTICULTOR GALAN

2-11

12:30

SAGUNT – SANT ANTONI

3-11

10:30

BORRULL – TURIA

3-11

12:30

DUC DE GAETA – POBLA DE FARNALS.

 

JUVENIL

DATA

HORA

FALLA

7-9

12.00

FRA JACINT RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA

7-9

18:00

CADIÇ – DENIA

8-9

18:00

JOSEP SOTO MICO

8-9

20:00

DUC DE GAETA

14-9

12:00

REGNE DE VALENCIA – DUC DE CALABRIA

14-9

18:00

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

14-9

20:00

VILANOVA LE DASTELLO – HORTICULTOR GALAN

15-9

18:00

ARQUEBISBE OLECHEA – SANT MARCELI

15-9

20:00

BARRI BETERÒ

22-9

10:00

BORRULL – SOCORS

22-9

12:00

CARRERA SANT LLUIS – DR. WAKSMAN

29-9

10:00

PINTOR S. ABRIL – PERIS I VALERO

29-9

12:00

L’ELIANA – CID

30-9

22:00

JUST VILAR – MERCAT DEL CABANYAL

 

PROMOCIO

DATA

HORA

FALLA

9-9

22:00

DOCTOR OLORIZ

10-9

22:00

MESTRE BELLEVER – MARIÀ RIBERA

11-9

22:00

PINTOR S. ABRIL –P I VALERO

12-9

22:00

MARIÀ BENLLIURE – SEQUIA DE TORMOS

13-9

22:00

COSTA I BORRAS – A. D’ARAGÒ

16-9

22:00

SANT VICENT – PERIODISTE AZZATTI

17-9

22:00

BARRACA – ROSARI

18-9

22:00

PERIODISTE GIL SUMBIELA - ASSUSSENA

19-9

22:00

PERE CABANAES – JOAN XXIII

20-9

22:00

PLAÇA DR. COLLADO

23-9

22:00

NORT – DR. ZAMENHOFF

24-9

22:00

ACTOR ORA – AVGDA. CONSTITUCIO

26-9

22:00

BORRULL – SOCORS

1-10

22:00

GIORGETA – ROIG DE CORELLA

2-10

22:00

BARRI BETERO

3-10

22:00

JOAN BATISTE VIVEDS

7-10

22:00

ANDRES PILES –S. TUSET

8-10

22:00

GALES - LITOGRAF P. ABAD

10-10

22:00

JOSEP SOTO MICO – SINDIC MOCHOLI

12-10

22:15

RIBERA – CONVENT SANTA CLARA

13-10

22:15

BORRULL – TURIA

14-10

22:00

QUART – PALOMAR

15-10

22:00

SAGUNT – PARE URBANO

21-10

22:00

MERCAT DE RUSSAFA

23-10

22:00

SANTIAGO RUSIÑOL – COMTE DE LUMIARES

24-10

22:00

GUILLEM DE CASTRO – TRIADOR

28-10

22:00

VILANOVA DE CASTELLO – H. GALAN

29-10

22:00

CADIÇ – RETOR FEMENIA

30-10

22:00

SANCHIS BERGON  - TURIA

 

PRINCIPAL

DATA

HORA

FALLA

4-11

22:00

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

5-11

22:00

SANTA MARIA MICAELA

6-11

22:00

TOMASOS – CARLES CERVERA

7-11

22:00

CADIÇ – DENIA

11-11

22:00

SEVILLA – DENIA

13-11

22:00

REGNE DE VALENCIA –DUC DE CALABRIA

14-11

22:00

BARRI – SANT ISIDRE

18-11

22:00

ALTA – SANT TOMEU

19-11

22:00

PLAÇA DE LA MERCÈ

25-11

22:00

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

26-11

22:00

ARCHIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

2-12

22:00

DUC DE GAETA – POBLA DE FARNALS

9-12

22:00

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

10-12

22:00

L’ELIANA – CID

11-12

22:00

ARQUEBISBE OLAECHEA – SANT MARCELI